TEENUSED
Parima hinna ja töökindluse suhtega elektrikilbid Eestis
Elektrikilpide valmistamine on elektrikilbi korpuse lehtmetallist vormimine ja selle viimistlemine.
Elektrikilpide koostamine on elektrikilbi korpusele sisu lisamine.
Raasiku Elektri põhitöö on elektrikilpide koostamine korpuse vormimisest sisu lisamiseni. Samuti oleme alati valmis valmistama ning koostama elektrikilpe vastavalt klientide erisoovidele. Vajadusel koostame ka selleks vajalikke elektriskeeme ning tööjooniseid ja dokumentatsiooni.
Elektrikilpide koostamine nõuab elektrialaseid eriteadmisi ning ohutusnõuete tundmist ja järgimist. Raasiku Elektri pikaajalised traditsioonid ning avatus innovatsioonile tagavad, et meie valmistatud ja koostatud elektrikilbid on töökindlad, ohutud ja kestavad kaua. Elektrikilpide valmistamine on meie põhitöö aastast 1958.
Meie tootekataloogis leidub erinevates mõõtudes elektrikilpe nii siseruumidesse kui välitingimustesse.
Meie pakutavad elektrikilbid kasutusvaldkonna ja konstruktsiooni järgi:
- E tüüpi elektrikilbid seinale (PDF) –seinale kinnitatav universaalne elektrikilp kodu- ja tööstuskasutajatele.
Kilpi saab kasutada elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks.
Seinale kinnituvad elektrikilbid on levinud eramutes, suvilates, taluhoonetes, tootmishoonetes ning ühiskondlikes hoonetes.
Kilp on kasutatav elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks, elektritarbijate juhtimiseks ja kaitseks.
Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja pealepihustuva vee eest. Kilp on võtmega suletav.
- E tüüpi elektrikilbid põrandale (PDF) – põrandale sokliga kinnitatav universaalne elektrikilp kodu- ja tööstuskasutajatele.
Kilpi saab kasutada elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks.
Põrandale kinnituvad elektrikilbid on levinud peamiselt tootmishoonetes.
Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja igast suunast pealepihustuva vee eest.
- Kortermaja elektrikilbid – erinevad elektrikilbid uutesse ja vanadesse kortermajadesse. Kilpe saab kasutada vanade paneelmajade korruste kilpide asendamisel uuega. Kilbi kaitseaste IP20C tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja otse pihustatud vee eest.
- Jalandiga kilbid (PDF) – põrandale sokliga kinnitatav universaalne elektrikilp kodu- ja tööstuskasutajatele.
Kilpi saab kasutada elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks.
Põrandale kinnituvad elektrikilbid on levinud peamiselt tootmishoonetes.
Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja igast suunast pealepihustuva vee eest.
- Kaablijaotuskilbid – elektrikilbid elektriliinide kommuteerimiseks ja tarbijate toiteliinide kaitseks.
Kilp kuulub IV paigaldusklassi ja IV liinipinge klassi.
Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja igast suunast pealepihustuva vee eest.
Vastused elektrikilpide valikul tekkida võivatele küsimustele leiate siit.
Kui soovite mõne toote kohta täpsemat infot või tellida erilahendust, kirjutage meile info@rer.ee
Korduma kippuvad küsimused
Sellepärast, et elektrivadkond on niivõrd spetsiifiline ja ohutuse tagamiseks ka väga täpselt reglementeeritud. Et valitud saaks õige elektrikilp ja elektritööd tehtud nagu nõuded ette näevad, peavad inimesel olema nii erialane väljaõpe, vastava taseme kutsetunnistused-sertifikaadid ja piisvalt pikk töökogemus.
E-seeria elektrikilp ja REJ-seeria elektrikilp erinevad peamiselt standardvarustusena kaasa tuleva sisu poolest. Nende peamine erinevus seisneb kasutuspaindlikkuses.
REJ-seeria elektrikilp on sisuraamiga elektrikilp. Sisuraam koosneb äärikutest, millele kinnituvad DIN-liistud ja katteplaadid, DIN-liistudest, mille külge pannakse mooduluseadmed ja moodulseadmete katteplaatidest.
REJ-seeria elektrikilp on põhimõtteliselt kohe kasutamiseks valmis, elektrikul tuleb vaid õiged seadmed sisse panna.
E-seeria elektrikilp on märksa paindlikum toode, seda võib meilt tellida ka seest täiesti tühjana. Täiesti tühi elektrikilp võimaldab elektrikul kasutada ka seadmeid, mis ei ühildu moodulsüsteemiga.
E-seeria elektrikilp võib olla ka sisuraamiga. Sellisel juhul on komplektis äärikud, DIN-liistud ja katteplaadid moodulseadmete jaoks.
Sisuraamiga elektrikilp on mõistlik valik, kui elektrik plaanib kasutada seadmeid, mis ühilduvad standardse moodulsüsteemiga. Sisuraamita elektrikilp võimaldab seadmete valikul aga rohkem mänguruumi. Millal millist kilpi eelistada, seda oskab kõige paremini hinnata teile elektritöid tegev elektrik-spetsialist, kuid vajadusel võime ka meie teid kilbi valiku osas nõustada.
Sellisel juhul kirjutage meile info@rer.ee. Kõik erilahendused on võimalikud.
Vähim kogus, mille saame töösse võtta on üks elektrikilp.
Kui teie tellimuseks on elektrikilpide koostamine, siis võiks teie poolt tulla ka elektrikilbi elektriskeem. Samas pole selle puudumine takistuseks, sest kui on teada elektrikilbi otstarve, on elektriskeemi koostamine meie spetsialistidele juba lihtne töö.
Reeglina rahuldab meie pakutav elektrikilpide korpuste valik praktiliselt kõik ettetulevad erilahenduste vajadused, kuid kui tarvis, võime kasutada kas mõne teise tooja kilbikorpuseid või valmistada ise erimõõtude järgi kilbikorpuseid.
Tellimuse ooteaeg sõltub ennekõike tellimuse mahust ja sellest, kas on vaja koostada ka elektriskeeme, tööjooniseid ja dokumentatsiooni. Reeglina saab tellitud kilbid kätte kahe-kolme nädala jooksul.
Põhiselt kasutame oma toodangus firma Noark moodulseadmeid, mille kvaliteet ja tarnekindlus on ennast aastate jooksul tõestanud. Kliendi soovil valmistame elektrikilpe ka teiste tootjate seadmetega.