Saada päring

Kui teil on täpsustavaid küsimusi või soovite rohkem infot meie pakutavate toodete ja teenuste kohta, siis võite meiega ühendust võtta ka kontaktivormi täites

Sinu nimi (nõutud)

Sinu Email (nõutud)

Telefoni number

Ettevõtte nimi

Pöördumise põhjusKirjuta lühidalt, millega seoses soovid infot

Sõnumi sisu

Töötajad

_MG_9246

Rasmus Nõupuu

Tegevjuht

Rasmus.Noupuu@rer.ee

Tel: +372 55683700

Margit Sinik

Haldusjuht

Margit.Sinik@rer.ee

Erol Tali

Projektijuht (elektrikilbid)

Erol.Tali@rer.ee

Olev Kohv

Tootearendusjuht

Olev.Kohv@rer.ee

Priit Sinik

Lehtmetalli osakonna juhataja

Priit.Sinik@rer.ee

Jaan Põldma

Kvaliteedijuht

Jaan.Poldma@rer.ee

Monika Karu

Lao spetsialist

Monika.Karu@rer.ee

Sotsiaalmeedia

   Email

info@rer.ee

  Telefon

+372 608 2186