Saada päring

Palun edasta enda hinnapakkumise päringud ning muud küsimused e-posti aadressile info@rer.ee
Kiirete küsimuste korral võid ka helistada numbrile +372 608 2168

Töötajad

_MG_9246

Rasmus Nõupuu

Tegevjuht

Rasmus.Noupuu@rer.ee

Tel: +372 55683700

Margit Sinik

Haldusjuht

Margit.Sinik@rer.ee
Tel: +372 504 9813

Erol Tali

Projektijuht (elektrikilbid)

Erol.Tali@rer.ee
Tel: +372 5695 8083

Olev Kohv

Tootearendusjuht

Olev.Kohv@rer.ee

Priit Sinik

Lehtmetalli osakonna juhataja

Priit.Sinik@rer.ee

Jaan Põldma

Kvaliteedijuht

Jaan.Poldma@rer.ee

Monika Karu

Lao spetsialist

Monika.Karu@rer.ee

Sotsiaalmeedia

   Email

info@rer.ee

  Telefon

+372 608 2186