Saada päring

Kui teil on täpsustavaid küsimusi või soovite rohkem infot meie pakutavate toodete ja teenuste kohta, siis võite meiega ühendust võtta ka kontaktivormi täites

Sinu nimi (nõutud)

Sinu Email (nõutud)

Telefoni number

Ettevõtte nimi

Pöördumise põhjusKirjuta lühidalt, millega seoses soovid infot

Sõnumi sisu

Töötajad

Kristo Kaugija

Tegevjuht

Kristo.Kaugija@rer.ee

Tel: +372 5130400

Margit Sinik

Haldusjuht

Margit.Sinik@rer.ee

_MG_9246
Rasmus Nõupuu

Projektijuht (lehtmetall)

Rasmus.Noupuu@rer.ee

Tel: +372 55683700

Erol Tali

Projektijuht (elektrikilbid)

Erol.Tali@rer.ee

Karoli Lust

Müügiassistent

Karoli.Lust@rer.ee

info@rer.ee

Tel: +372 6082186

Olev Kohv

Tootearendusjuht

Olev.Kohv@rer.ee

Priit Sinik

Lehtmetalli osakonna juhataja

Priit.Sinik@rer.ee

Uno Hansberg

Elektrikilpide osakonna juhataja

Uno.Hansberg@rer.ee

Monika Karu

Lao spetsialist

Monika.Karu@rer.ee

Jaan Põldma

Kvaliteedijuht

Jaan.Poldma@rer.ee

Geli Nõlvand

Raamatupidaja

finants@rer.ee

Meelis Rikko

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Meelis.Rikko@rer.ee

Tel: +37255932765

Kui teil on küsimusi seoses arvetega või nende tasumisega, palun pöörduda meie raamatupidaja poole: finants@rer.ee

Koostöö- ja sponsorlustaotlused saatke palun e-kirjaga: sponsorlus@rer.ee

Sotsiaalmeedia

   Email

info@rer.ee

  Telefon

+372 608 2186