MEIE ETTEVÕTTEST

Teeme enamat, kui lihtsalt elektrikilpe

Raasiku Elekter on kõige pikaajalisema kogemusega elektrikilpide valmistaja Eestis. Et pakkuda klientidele töökindlaid kaasaegseid lahendusi, oleme oma ettevõttes teadlikult ühendanud traditsiooni ja innovatsiooni.

Raasiku Elekter alustas erinevate elektrikilpide projekteerimise ja koostamisega aastal 1958. Meie pikaealisus pole juhus, vaid meie inimeste järjepideva pühendunud töö tulemus.

Raasiku Eleker pakub klientidele nii laia valikut valmis elektrikilpe kui eritellimusel valmivaid täislahendusi elektrisüsteemide projekteerimisest ning koostamisest kuni koostöös partneritega ka nende väljaehitamise ja hoolduseni.

Raasiku Elekter pakub peamiste lisateenustena elektrikilpide valmistamise tööetappidest välja kasvanud lehtmetalli töötlemist ja pulbervärvimist.

Raasiku Elekter on oma ajaloo vältel olnud koostööpartneriks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Mõned meie pikaealisemad ja suuremad kliendid on Harmet Constructions OÜ, Esvika Elekter, Calmar Elekter OÜ, Enefit Connect OÜ, Eleman OÜ, Bitakco OÜ, Simtech Group OÜ, Erko Elekter OÜ, Viru Elektrikaubandus AS, Windak OÜ, Risaku OÜ, Montreco OÜ, Smartecon OÜ, Rantell AS, KH Energia-Konsult ning paljud teised.

Aastast 2004 on Raasiku Elekter AS kvaliteedijuhtimissüsteem kinnitatud ISO 9001 sertifikaadiga.

Play Video
Ostukorv
Tooted
0 items Ostukorv