MEIE ETTEVÕTTEST

Teeme enamat kui lihtsalt elektrikilbid

Oleme rajanud oma juhtimissüsteemi arvestama ja täitma kliendi ootusi ning nõudmisi, kasutades selleks optimaalselt olemasolevaid ressursse. Juhtimiskäsiraamatuga oleme paika pannud milliseid tegevusi ja kuidas üks või teine struktuuriüksus teeb, alates administreerimisest lõpetades toote üleandmise kliendile.

Meie visiooniks on kõrge kvalifikatsiooni ja heade suhetega meeskond, kes töötab korrastatud töökeskkonnas vastupidava tehnikaga, et olla edukas. Meie missiooniks on toota kliendi nõudmistele ja ootustele vastavat toodangut, teha koostööd võrdse partnerina parimate kodu- ja välisfrimadega ning olla arvestatav konkurent oma tegevusalas.

Meie klientide hulka, kellele oleme pakkunud erinevaid teenuseid ja tooteid nii lehtmetalli kui ka elektrikilpide alal on ettevõtted nagu Windak OÜ, Viru Elektrikaubandus, Montreco OÜ, Eesti Energia, Smartecon, Tester Invest, Esvika Elekter, Lahever Ehitus, WTB OÜ, Skeleton Technologies GmbH, City Energy, KH Energia Konsult, BYGGNOR Tehased, Metallieksport OÜ, SLO Eesti, Koma Ehitus, Protos Services jpt.

Alates 2004. a. on Raasiku Elekter AS kvaliteedijuhtimissüsteem sertifitseeritud vastavalt ISO 9001 nõuetele.

Play Video
Ostukorv
Tooted
0 items Ostukorv