• Tehase tee 33, Raasiku, Harjumaa, 75203

Sertifitseeritud

ISO 9001:2015

Number #1

Oma piirkonnas

Pikima ajalooga

elektrikiplide valmistaja Eestis

Tabelid

Allalaaditavad tabelid

Selleks, et elektrikilpide detailsemaid tabeleid ja jooniseid vaadata peab sul olema installeeritud PDF lugeja.

Kaitseastete tabel 

Kilp on kasutatav elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks, elektritarbijate juhtimiseks ja kaitseks. Kilp kuulub IV paigaldusklassi ja IV liigpingeklassi. Kaitseaste IP44

~ LAE ALLA

EP – tüüpi paneelid TABEL 1

Kilp on kasutatav elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks ärihoonetes, büroodes, korterites, suvilates, rida- ja paneelmajades, tootmisruumides jne. Kaitseastmega IP20C

~ LAE ALLA 

EP – tüüpi paneelid TABEL 2

Paneeli on võimalik paigaldada statsionaarselt seinale pinnapealselt, aga ka süvistatult. On võimalus koostada teisaldatav paneel. Samade detailide baasil saab koostada süvistatava paneeli.

~ LAE ALLA

Paneelid arvestiga

Paneele võib paigaldada ja teha kontrolltoiminguid elektriala spetsialist kooskõlas EEI nõuetega. Garantiiaeg on 12 kuud ekspluatatsiooni võtmise päevast, kuid mitte hiljem, kui 6 kuud väljalaske kuupäevast.

~ LAE ALLA

Tehniline iseloom TABEL 1

Kilbi kest on valmistatud lehtterasest ja kaetud valge või beezi, soovi korral muud tooni pulbervärviga. Kilp on komplekteeritud kaablite läbiviigutihendite ja paigaldusdetailidega.

~ LAE ALLA

Tehniline iseloom TABEL 2

Sisuraami detailid on Zn- või Al-Zn lehtterasest. Sisuraam koosneb äärikutest ja liugmutritega karpidest. Monteerija koostab sisuraami paigaldatava aparatuuri järgi vastavalt tellija elektriskeemile.

~ LAE ALLA

Top