Изготовление электрощитов

УСЛУГИ

Изготовление электрощитов

Мы предлагаем очень широкий выбор электрических панелей как для внутренних, так и для наружных условий. Поскольку для нас важно качество проделанной работы, мы также используем в щитах комплектующие, которые немного дороже по цене, но однозначно качественнее и долговечнее.

Электрощиты делятся на группы по области использования и конструкции:

 • Щит электрический настенный типа Е — Щит предназначен для распределения и учета электроэнергии, контроля и защиты потребителей электроэнергии. Он подходит для частных домов, коттеджей, ферм, промышленных зданий, общественных зданий и т.д. Со степенью защиты IP44 См. здесь!
 • Распределительные щиты типа Е для пола.
 • Электрощиты многоквартирных домов — Панели могут быть использованы при замене существующих панелей перекрытий с изношенными счетчиками в панельных домах на новые. Со степенью защиты IP20C
 • Щиты с заземлением — Щиты используются для подключения потребителя к электрической сети. Со степенью защиты IP44 См. здесь!
 • Щиты кабельные распределительные – Щиты используются для коммутации линий электропередач и защиты линий электропередач потребителей. Экран относится к классу установки IV и классу сетевого напряжения IV. Степень защиты IP44

Чтобы получить дополнительную информацию и заказать различные решения, напишите нам по адресу info@rer.ee

Meie pakutavad elektrikilbid kasutusvaldkonna ja konstruktsiooni järgi:
 • E tüüpi elektrikilbid seinale (PDF) –seinale kinnitatav universaalne elektrikilp kodu- ja tööstuskasutajatele.
  Kilpi saab kasutada elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks.
  Seinale kinnituvad elektrikilbid on levinud eramutes, suvilates, taluhoonetes, tootmishoonetes ning ühiskondlikes hoonetes.
  Kilp on kasutatav elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks, elektritarbijate juhtimiseks ja kaitseks.
  Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja pealepihustuva vee eest. Kilp on võtmega suletav.
 • E tüüpi elektrikilbid põrandale (PDF) — põrandale sokliga kinnitatav universaalne elektrikilp kodu- ja tööstuskasutajatele.
  Kilpi saab kasutada elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks.
  Põrandale kinnituvad elektrikilbid on levinud peamiselt tootmishoonetes.
  Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja igast suunast pealepihustuva vee eest.
 • Kortermaja elektrikilbid — erinevad elektrikilbid uutesse ja vanadesse kortermajadesse. Kilpe saab kasutada vanade paneelmajade korruste kilpide asendamisel uuega. Kilbi kaitseaste IP20C tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja otse pihustatud vee eest.
 • Jalandiga kilbid (PDF) — põrandale sokliga kinnitatav universaalne elektrikilp kodu- ja tööstuskasutajatele.
  Kilpi saab kasutada elektrienergia jaotamiseks ja arvestamiseks.
  Põrandale kinnituvad elektrikilbid on levinud peamiselt tootmishoonetes.
  Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja igast suunast pealepihustuva vee eest.
 • Kaablijaotuskilbid — elektrikilbid elektriliinide kommuteerimiseks ja tarbijate toiteliinide kaitseks.
  Kilp kuulub IV paigaldusklassi ja IV liinipinge klassi.
  Kilbi kaitseaste IP44 tähendab, et kilp on kaitstud löökide ja igast suunast pealepihustuva vee eest.
Vastused elektrikilpide valikul tekkida võivatele küsimustele leiate siit. Kui soovite mõne toote kohta täpsemat infot või tellida erilahendust, kirjutage meile info@rer.ee

Часто задаваемые вопросы

Sellepärast, et elektrivadkond on niivõrd spetsiifiline ja ohutuse tagamiseks ka väga täpselt reglementeeritud. Et valitud saaks õige elektrikilp ja elektritööd tehtud nagu nõuded ette näevad, peavad inimesel olema nii erialane väljaõpe, vastava taseme kutsetunnistused-sertifikaadid ja piisvalt pikk töökogemus.

E-seeria elektrikilp ja REJ-seeria elektrikilp erinevad peamiselt standardvarustusena kaasa tuleva sisu poolest. Nende peamine erinevus seisneb kasutuspaindlikkuses.


REJ-seeria elektrikilp on sisuraamiga elektrikilp. Sisuraam koosneb äärikutest, millele kinnituvad DIN-liistud ja katteplaadid, DIN-liistudest, mille külge pannakse mooduluseadmed ja moodulseadmete katteplaatidest.


REJ-seeria elektrikilp on põhimõtteliselt kohe kasutamiseks valmis, elektrikul tuleb vaid õiged seadmed sisse panna.


E-seeria elektrikilp on märksa paindlikum toode, seda võib meilt tellida ka seest täiesti tühjana. Täiesti tühi elektrikilp võimaldab elektrikul kasutada ka seadmeid, mis ei ühildu moodulsüsteemiga.


E-seeria elektrikilp võib olla ka sisuraamiga. Sellisel juhul on komplektis äärikud, DIN-liistud ja katteplaadid moodulseadmete jaoks.

Электрощит с внутренней рамой — разумный выбор, если электрик планирует использовать оборудование, совместимое со стандартной модульной системой. Однако электрический щит без кассеты обеспечивает большую гибкость в выборе оборудования. Лучшим судьей в вопросе выбора щита является ваш электрик, но при необходимости мы также можем проконсультировать вас по выбору щита.

Sellisel juhul kirjutage meile info@rer.ee. Kõik erilahendused on võimalikud.

Vähim kogus, mille saame töösse võtta on üks elektrikilp.

Kui teie tellimuseks on elektrikilpide koostamine, siis võiks teie poolt tulla ka elektrikilbi elektriskeem. Samas pole selle puudumine takistuseks, sest kui on teada elektrikilbi otstarve, on elektriskeemi koostamine meie spetsialistidele juba lihtne töö.


Reeglina rahuldab meie pakutav elektrikilpide korpuste valik praktiliselt kõik ettetulevad erilahenduste vajadused, kuid kui tarvis, võime kasutada kas mõne teise tooja kilbikorpuseid või valmistada ise erimõõtude järgi kilbikorpuseid.

Tellimuse ooteaeg sõltub ennekõike tellimuse mahust ja sellest, kas on vaja koostada ka elektriskeeme, tööjooniseid ja dokumentatsiooni. Reeglina saab tellitud kilbid kätte kahe-kolme nädala jooksul.

Põhiselt kasutame oma toodangus firma Noark moodulseadmeid, mille kvaliteet ja tarnekindlus on ennast aastate jooksul tõestanud. Kliendi soovil valmistame elektrikilpe ka teiste tootjate seadmetega.

Shopping cart
Shop
0 items Cart