by administrator1 administrator1

Teisipäeval 5 juuni hommikul saabus Raasiku Elektri hoovile Phoenix Contact demobuss, kus oli võimalik tutvuda senise tootevalikuga ning piiluda uusi lahendusi ja erinevaid katalooge.

Phoenix Contact Eesti müügijuhil Hardi Laignal oli plaan Raasikut külastada juba ammu, kuid teoks sai see alles nüüd. „Pheonix’il on tegelikult Raasiku Elektriga olnud aastaid tagasi väga hea koostöö, kuid kuna palju inimesi on edasi liikunud ja uued asemele tulnud, siis paratamatult jäi ka ettevõtete vaheline suhtlus vaiksemaks,“ sõnas Laigna ja lisas, et tänase külaskäigu üheks eesmärgiks oli kindlasti kahe ettevõttevahelise koostöö taaselustamine.

Raasiku Elektri tegevjuhi Kristo Kaugija sõnul on demobussi olemasolu ja mobiilsus tänasel kiirel ajal vägagi vajalik, sest tihti ei ole inimestel aega füüsiliselt kuhugi kohapeale sõita. „Selline drive-in tootebuss on meie jaoks ülimalt mugav lahendus, sest nii on võimalik kõikidel huvilisel tutvuda Phoenix Contact tootevalikuga.“

„Kuna meie ettevõttes on hetkel päris kiired ajad, siis ei ole puht ajaliselt võimalik suurt hulka töötajaid pooleks päevaks tööst eemale saada,“ jätkas Kaugija ning lisas, et tänu mobiilsusele oli ka bussiga tutvujate hulk üllatavalt suur.

Pärast tunniajast viibimist Raasiku Elektri hoovil suundus demobuss edasi Jõhvi ja Narva poole, kus kohtutakse samuti erinevate ettevõtetega, kes on huvitatud Phoenix Contact tootevalikust ja demobussist.