by administrator1 administrator1

Käesolevast nädalast alates asub AS Raasiku Elektri uue tegevjuhi rolli täitma Rasmus Nõupuu, kes liitus meeskonnaga 2018 aasta viimases kvartalis, juhtides seni peamiselt lehtmetalli puudutavaid projekte Eestis ja välismaal.

Kokku laekus uue tegevjuhi konkursile ligemale 70 avaldust, mis nõukogu sõnul on rohkem kui eelmisel korral mil meeskonda asus juhtima ametist lahkuv Kristo Kaugija. AS Raasiku Elektri nõukogu otsustas uueks tegevjuhiks määrata inimese ettevõtte seest seetõttu, et tal on kõige parem tunnetus antud olukorras nii finants poolelt, kui ka ettevõtte tulevikku silmas pidades.

Nõukogu esimehe August Kulli sõnul asus Kaugija ettevõtet juhtima väga keerulises olukorras: “Tema juhitud ajal on ettevõte leidnud väljapääsu keerulisest majandusseisust, sisenenud uutele turgudele ning andnud ettevõttele oma meeskonnaga noorema ja kaasaegsema näo. Uuelt tegevjuhilt eeldame, et ta jätkaks liikumist samas suunas ja seda veelgi innukamalt.”

Ametisse astunud Rasmus Nõupuu leiab, et tema määramine uueks tegevjuhiks on töötajate suhtes kõige parem variant. “Uue juhi tulekuga eeldatakse miskipärast, et koheselt hakkab ta midagi ümber korraldama ja eelkõige meeskonna osas suuri muutusi sisse viima. Tundes ettevõtte siseelu ja olles kursis töös olevate projektidega ei pea kartma seda, et selles osas hakkaksid suured muutused toimuma,” räägib Nõupuu. “Kindlasti on mõningad muudatused plaanis, kuid need saavad olema suunatud tootmisprotsesside parendamiseks ning suurema lisandväärtusega toodangu pakkumiseks. Viimane tähendab kindlasti ka täiendava värske vere kaasamist ettevõtte töösse”

Meediale: Kui teil on soov AS Raasiku Elektri tegevjuhi Rasmus Nõupuu pilte kasutada, siis võite salvestada käesoleva artikli pildid (mis on veebiformaadis) või saata pildisoovi emaili teel Meelis.Rikko@rer.ee ning edastame teile lingi, mille kaudu on võimalik allalaadida täisresolutsioonis fotod.