by administrator1 administrator1

Möödunud kuu keskpaigas teatas Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija oma ootamatust lahkumisest praeguselt ametikohalt.

„Ligemale kahe aasta jooksul, mil ma tegevjuhina toimetasin, sai tehtud päris palju ja antud ettevõttele uus hingamine. Minu üheks eesmärgiks oli kindlasti ekspordi edendamine, mille otsa ma edukalt ka lahti tegin.“

Kaugija lisab, et kuna ettevõte on oma tuntuse taastanud ning on tänu kvaliteetsele tööle heas nimekirjas ka välismaal. „See on uuele tegevjuhile kindlasti suureks abiks edasistel sammudel. Ma siiralt loodan, et seni tehtud tööd ei jäeta unarusse ning jätkatakse tegutsemist Raasiku Elektri edendamise ja ekspordiga.”

Viimaseid päevi tegevjuhi rolli täitev Kaugija ei soovinud hetkel avalikustada millises ettevõttes ja mis positsioonil ta jätkab, kuid kinnitas, et jääb edasi tööstussektorisse, sest just see paelub teda hetkel kõige rohkem.

AS Raasiku Elektri uus tegevjuht võtab Kaugijalt ettevõtte juhtimise üle alates 22 aprillist. Praeguse tegevjuhi viimaseks tööpäevaks saab olema 30 aprill 2019.