by administrator1 administrator1

Täna pärastlõunal teatas AS Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija kirjas kolleegidele, et lahkub oma ametikohalt ja peagi avalikustatakse ka konkurss uue tegevjuhi leidmiseks.

“Kui ma 2017 aastal Raasiku Elektrisse tööle tulin, olin veendumusel, et ettevõte, mis on tegutsenud ligi 60 aastat, võib kasvada suuremaks kui kunagi varem ja tegutseda veel järgnevad 60 aastat. Sama meelt olen ma ka täna, sest ettevõte on saanud uue hingamise.”

“Minu kindel eesmärk oli võtta kurss ekspordile ja see mul ka õnnestus, sest aasta jooksul on ettevõtte käive kasvanud enam kui 30%, mis on ühe 30 töötajaga ettevõtte kohta vägagi märkimisväärne tulemus. Mul on au olnud töötada koos väga erinevate suurepäraste inimestega ning luua suhteid tunnustatud ettevõtetega nii Eestist kui välismaalt. Olen seda kõike teinud pühendunult, sest ma tean kui oluline on Raasiku Elektri jätkusuutlikkus kohalikule elanikkonnale.”

Kaugija sõnul on ettevõttel tema juhtimisel ajal olnud nii kergemaid, kui ka raskemaid aegu, kuid ühise eesmärgi nimel pingutades on kõikidest raskustest üle saadud ja tuntud rõõmu õnnestumiste üle. “Tegelikkuses on laotud tugev alus ja siit edasi saab minna ainult paremaks. On õige aeg siin oma otsad kokku tõmmata ja lubada kellelgi teisel sellel ametikohal jätkata ja minu alustatut edasi viia. Veel kaugemale ja veel kõrgemale,” teatas Kaugija oma pöördumises kolleegide poole.

Tuleviku plaanide osas jääb Kaugija hetkel napisõnaliseks, kuid kinnitab, et on avatud erinevatele ettepanekutele: “Kindlasti ei taha ma koheselt kuhugi pea ees sukelduda, vaid võtan asja natuke rahulikumalt ja naudin saabuvat kevadet pere keskselt.”