by administrator1 administrator1

Amada Co, mis on alguse saanud juba 1946ndal aastal, on erinevatele ettevõtetele pakkunud lehtmetallitöötlusmasinaid juba aastakümneid.  Peaaegu sama kaua on ka Raasiku Elekter kasutanud nende metallitöötlusmasinaid ja teeb seda ka täna.

Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija käis Pariisis Amada tehast külastamas möödunud suve hakul ning jäi oma külaskäiguga väga rahule. “Minu silmis on vägagi tervitatav suhtumine, et tänane visit oli ennekõike vaatlemise ja kuulamise osas oluline, sest ka Amada enda huvi on teha lehtmetallitöötlus masinaid, mille järgi on reaalne vajadus. Tihtipeale mängivad olulist rolli tugevad partnersuhted erinevate organisatsioonide vahel, aga neid saab luua just selliste külaskäikude raames. “

Amada ekspordi direktori sõnul võib tihti mulje jääda, et kuigi ettevõtte esindaja tuleb visiidile, siis peab sellele koheselt järgnema mõne seadme ost. “Me tahame kuulata inimesi, et teada saada milliseid tooteid neil täpselt  vaja on. Sestap meie ettevõtte esindajad tihti kohal käivadki ja inimestega räägivad, sest ainult nii saame aimu sellest, milliseid tooteid on ettevõtetel vaja.” Jean-Marc Fort lisas, et Amada Co soov on siiski turule tuua tooteid ning lahendusi, mille loomise üle on neil endal kontroll, sest just sedasi suudetakse pakkuda parimid lahendusi ning edendada ettevõtete tootlikust.

Kaugija sõnul vajab uute seadmete ost kindlasti pikemat kaalumist ning tihti ei piisa sellisel juhul paarist Exceli tabelist. “On oluline jälgida kas sa säästad laseriga lõigates minuti, kuid kulutad tunde, et seda eelnevalt programmeerida. Kas selline protsess on just kõige kasumlikum? Tuleb arvesse võtta  nii programmeerimist kui ka kogu ahelat ennast,” lisas Kaugija lõpetuseks.