Tüüp

EK-9-4S

Kasutusala

Kilpi saab kasutada paneelmajade olemasolevate amortiseerunud 4 arvestiga korrusekilpide asendamisel uutega. Aparatuuriga kilp kuulub IV paigaldusklassi ja IV liigpingeklassi.

Kaitseaste

IP 20

Põhimõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus, mm
Kilbi mõõtmed930 x 1047 x 135
Süvise mõõtmed839 x 1000 x 125

Ehitus

Kilbi kest on valmistatud lehtterasest ja kaetud pulbervärviga. Kest on keeviskonstruktsiooniga. Kilbi uksed on lukustatavad sarjastatud võtmetega. Arvestite näitude jälgimiseks on uksel vaateaknad. Kitsama ukse taha võib paigaldada nõrkvoolu osa. Programmkell ning arvestussüsteem koos tema ees olevate vooluahelatega on plommitavad. Kilbi aparatuur koostatakse vastavalt kliendi saadetud skeemidele. Kilbi mõõtmeid ja värvi on võimalik kliendi soovil muuta.

Paigaldus

Kilp on paigaldatav statsionaarselt süvistatult.

Ühendused

Kaablisisestused on võimalikud nii alt kui ülalt, vajadusel on kilbis sisend- ja väljundklemmid.

Elektriskeemid

Kilbid valmistatakse elektrienergia arvestite ja programmkellaga või ilma. Arvestid ja kella paigaldab kilbi valmistaja või jäetakse neile kohad tarbijapoolseks paigaldamiseks. Kaitselülitite arvu ja nende nimiandmed määrab tellija.

Teenindamine

Kilpe võib paigaldada ja teha kontrolltoiminguid elektriala spetsialist kooskõlas EEI nõuetega. Tootja tagatis on 24 kuud ekspluatatsiooni võtmise päevast. Ekspluatatsiooni võtmise päev on mitte hiljem kui 6 kuud peale väljalaske kuupäeva.